O nas

 

 

Biuro Turystyczne UniTour s.c. powstało w roku 1996, z siedzibą przy ul. Piotrkowskiej 102a w Łodzi. Nasza firma działa jako multiagent, zgodnie z obowiązującą Ustawą o Usługach Turystycznych z dnia 29.08.1997 r i na podstawie podpisanych umów agencyjnych na rzecz organizatorów turystyki wpisanych do wymaganych polskim prawem rejestrów oraz posiadających stosowne zezwolenia i gwarancje ubezpieczeniowe lub bankowe.
Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi touroperatorami spełniającymi wymogi polskiego prawa gwarantującymi bezpieczeństwo Państwa wyjazdu.

 

Otrzymaliśmy Subwencję Finansową w ramach Tarczy 1 i Tarczy 2. Podmiotem udzielającym wsparcie był Polski Fundusz Rozwoju.

 

Polecamy oferty ponad 30 największych touroperatorów w Polsce oraz wybranych zagranicznych

 

 

W tej pięknie odnowionej kamienicy, tuż obok Urzędu Miasta mieści się nasze biuro.

To my pracujemy dla Państwa:

 

Jurek Stejskał                     Krzysztof Latosiński

    

                                                 

                                                         

 

W roku 2003 powstał nasz oddział, który uzyskał licencję TUI Centrum Podróży. Mieści się przy al.Piłsudskiego 6 (Central II – parter) w finansowym centrum Łodzi, pomiędzy głównym deptakiem – ul. Piotrkowską a Galerią Łódzką. Nasze położenie jest korzystne zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych – naprzeciw biura znajduje się duży parking.

 

      

 

To my pracujemy dla Państwa:

Dorota           Ania              Kasia      Ewelina

                                                                                         

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500